UPOZORNENIE


Žiadam návštevníkov môjho blogu, aby nekopírovali a nešírili obsah blogu bez môjho vedomia a súhlasu za účelom ďalšieho verejného publikovania. Všetky príspevky - texty a fotografie - sú výlučne mojim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona č.618/2003 Z.z.ZÁKON o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon)

Za pochopenie ďakujem.

streda 18. januára 2017

GIVEAWAY – víťazPrvá giveaway na mojom blogu je za nami. Zapojiť ste sa mohli do konca utorka a určite ste už zvedaví, kto bude náhodný výherca balíčku. Skôr než Vám prezradím meno, ďakujem všetkým ktorí ste sa zúčastnili milým komentárom.Ale späť k balíčku. Šťastie sa dnes usmialo na osôbku menom


                                          Ivka Luigi Margot


Srdečne gratulujem a poprosím výherkyňu aby mi zaslala svoju adresu na môj email raspberrybrunette@gmail.com , kam jej mám balíček poslať. Ostatní nemusia smútiť, súťaž nebola určite posledná.
Ešte raz ďakujem všetkým za účasť a prajem krásny deň.

2 komentáre:

  1. Prajem pekný deň, balík prišiel v poriadku, všetky veci využijem, či už veľkú tašku, kozmetickú taštičku, vykrajovátka, nádhernú šatku ( manžel bol v nemom úžase, že som vyhrala), a samozrejme aj s veľmi milým pozdravom od adminky a blogerky Márie Galdunovej :) :) :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem Ivka za krásny komentár, veľmi si ho cením a výhru si užite v zdraví a pohode.

      Odstrániť

Ďakujem za všetky komentáre, robia mi veľkú radosť. Komentáre sú moderované, čiže objavia sa až trocha neskôr.